REDAKCJA - RADIO SUDETY 24 | 101,7 FM | Radio Strzegom | Radio Internetowe

Słuchaj:
101,7 FM / SMS: 71601 zaczynając słowem SUDETY (koszt 1,23 zł z VAT) / TELEFON DO STUDIA: 570 200 753 / E-MAIL: news@radiosudety24.pl
Przejdź do treści

Menu główne:

RADIO
Adrian Pietraszek
Prezenter / Redaktor

Z radiem i muzyką budzi się i zasypia. Dba o poranny rozruch w porankach, ma zawsze dobre informacje i rozprawia z poważnymi ludźmi Na Ważny Temat.
Leonard Jakuszczonek
Prezenter / Redaktor

Słuchaczki uwielbiają jego głos i imię, a w branży radiowej jest od tylu lat, że szkoda liczyć. Do usłyszenia w programach: Radio Budzi Ludzi, To Warto Wiedzieć i Swojskich Klimatach.
Honorata Pietraszek
Wydawca Informacji Lokalnych / Redaktor

Dużo słucha, czyta i pyta. Dla niej liczy się akcja, informacja, rewelacja. Tworzy obraz zdarzeń, obraz wrażeń, obraz w radiu. Do usłyszenia w Informacjach Lokalnych.
Krzysztof Kaszub

Badacz dziejów Strzegomia, autor publikacji i przewodników. Od lat penetruje archiwa, zdobywa dokumenty, odkrywa nieznane wątki historyczne. Do usłyszenia w programie Tajemnice Ziemi Strzegomskiej.

DJ Soundspace in the Mix

Łukasz Pawnuk - na polskiej scenie muzycznej od 2006 roku, a międzynarodowej od 2008. Rezydent wrocławskiego klubu KonQrencja oraz oleśnickiego klubu Piwnica. W jego setach można usłyszeć gatunek house i jego odmiany.
Copyright Ⓒ Info Expert 24 - Wszystkie prawa zastrzeżone
Współpraca:
101,7 FM
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego