Drugi weekend czerwca zapowiada się w Strzegomiu pod znakiem koncertów, prezentacji i wydarzeń sportowych. W dniach 13-14 czerwca odbędzie się Święto Granitu Strzegomskiego. Na plenerowej scenie wystąpią m.in. After Party, Motyle, Proletaryat i Nocny Kochanek.
Tagi:










