close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

20 tysięcy nagrody za pomoc w ujęciu Jacka Jaworka [FOTO]

  • 112
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2021-07-16
  • whatshot 169
20 tysięcy nagrody za pomoc w ujęciu Jacka Jaworka [FOTO]

Nagrodę w wysokości 20 tys. zł wyznaczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach za informacje, które pozwolą zatrzymać poszukiwanego Jacka Jaworka lub odnaleźć jego zwłoki. Mężczyzna jest poszukiwany listem gończym w związku z podejrzeniem dokonania potrójnego zabójstwa.

- Jeśli ktoś ma informacje na jego temat, proszony jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 798 031 306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod numerem telefonu 47 858 12 55 lub numerem alarmowym 112. Gwarantujemy anonimowość – zapewnia śląska policja.

Do tragedii doszło 10 lipca w miejscowości Borowce k. Częstochowy. W domu jednorodzinnym znaleziono ciała małżeństwa oraz ich 17-letniego syna. Ofiary zostały zastrzelone. Ustalenia śledczych wskazują, że sprawcą zbrodni jest Jacek Jaworek. Tuż po zabójstwie mężczyzna uciekł, a prokuratura wystawiła za nim list gończy.

W chwili zdarzenia Jacek Jaworek ubrany był w granatową koszulkę z jasnym napisem na przedniej części, granatowe spodnie jeansowe oraz szarą bluzę dresową. Po zdarzeniu poszukiwany mężczyzna mógł się przebrać.

- Na prawej łopatce ma widoczną przez koszulkę narośl o rozmiarze 5-7 centymetrów. Uwaga! Poszukiwany może posiadać broń palną! Może próbować ucieczki! Może zachowywać się agresywnie – ostrzegają funkcjonariusze.

Jednocześnie przypominamy, że ukrywanie lub pomoc w ukryciu osoby poszukiwanej jest przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności do 5 lat.


Tagi: