close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

300 koni i światowe nazwiska w Morawie [AUDIO]

  • Goście Radia
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2020-07-16
  • whatshot 602
300 koni i światowe nazwiska w Morawie [AUDIO]

16 lipca gościem Rozmowy Dnia był Marcin Konarski – organizator międzynarodowych rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Ponad 300 koni, pięć światowych konkursów oraz wybitne sportowe nazwiska – od dziś rusza druga odsłona zawodów Strzegom Summer Tour w Morawie, która była wiodącym tematem audycji.

-  Ze względu na obostrzenia związane z COVID-19, zdecydowaliśmy się podzielić zawody Strzegom Summer Tour na dwie części, tak żeby większa ilość uczestników miała szansę wystartowania, a jednocześnie żeby mniej osób było na miejscu zawodów – tłumaczy Marcin Konarski.

Zawody startują dziś (16.07). Dwa pierwsze dni to występy zawodników na czworoboku. Próby terenowe i skoki rozegrane zostaną w sobotę i niedzielę.

Zawody odbędą się bez udziału publiczność, wszelkie zalecenia służb sanitarnych nadal w tej kwestii obowiązują. Kibice będą mieli jednak okazję wirtualnie dopingować swoich faworytów, podczas przekazu „na żywo", który transmitowany będzie na stronie internetowej zawodów: www.eventing.strzegomhorsetrials.pl , na stronie Świata Koni oraz na Facebooku. Transmisja obejmie zaplanowane na sobotę i niedzielę próby terenowe i skoki.

Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy:


Tagi: