45-latek prowadził na „podwójnym gazie”. Grozi mu więzienie [FOTO]
Nawet do trzech lat pozbawienia wolności grozi 45-latkowi, który kierował samochodem osobowym pomimo wcześniej spożytego alkoholu. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych na terenie gminy Marcinowice.
- Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 45-letniego kierującego pojazdem marki Ford Mondeo. Już w trakcie rozmowy z mężczyzną policjanci wyczuli od niego wyraźną woń alkoholu. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie kierującego – mówi asp. Magdalena Ząbek z KPP w Świdnicy.
Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.
fot. KPP w Świdnicy
fot. KPP w Świdnicy
Tagi:










