close
Tanie Zaakwaterowanie
userad56
Reklama
userad57
Reklama
userad58
Reklama
userad59
Reklama
userad60
Reklama
userad61
Reklama
userad62
Reklama

45-latek prowadził na „podwójnym gazie”. Grozi mu więzienie [FOTO]

  • 112
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2026-03-06
  • whatshot 514
45-latek prowadził na „podwójnym gazie”. Grozi mu więzienie [FOTO]

Nawet do trzech lat pozbawienia wolności grozi 45-latkowi, który kierował samochodem osobowym pomimo wcześniej spożytego alkoholu. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych na terenie gminy Marcinowice.

- Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 45-letniego kierującego pojazdem marki Ford Mondeo. Już w trakcie rozmowy z mężczyzną policjanci wyczuli od niego wyraźną woń alkoholu. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie kierującego – mówi asp. Magdalena Ząbek z KPP w Świdnicy.

Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

fot. KPP w Świdnicy


Tagi: