close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

46 drużyn na starcie! [FILM +FOTO]

  • Wydarzenia
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2021-03-20
  • whatshot 835
46 drużyn na starcie! [FILM +FOTO]

Pojazdy osobowe, ciężarowe oraz jednoślady, w tym także oldtimery wystartowały w "Kolorowym Przerajdzie dla Alana". 46 załóg połączył wspólny cel - zebranie jak największej ilości funduszy na leczenie chłopca, pochodzącego ze Strzegomia.

20 marca spod zajazdu przy Alei Wojska Polskiego w Strzegomiu wystartowało 46 załóg. Pomysłodawcą wydarzenia jest Strzegomska Grupa Miłośników Motoryzacji, która powstała m.in. po to, aby pomagać osobom potrzebującym i łączyć ludzi z zamiłowaniem do różnego rodzaju pojazdów.
 
- W rajdzie mógł wziąć udział każdy pojazd dopuszczony do ruchu: samochód osobowy, ciężarowy, traktor, albo motocykl. Wszystkie drużyny dostały pakiet startowy i ruszyły swoją, indywidualnie wybraną trasą po wszystkich miejscowościach gminy Strzegom. Celem jest zebranie specjalnych naklejek oraz pieczątek rozmieszczonych w różnych miejscach przejazdu - tłumaczy Marta Woch, biorąca udział w akcji.

Pomysłodawcy zapewniają, że celem "Przerajdu" jest dobra, rodzinna zabawa i zebranie jak największej ilości funduszy na leczenie Alana, pochodzącego ze Strzegomia.
 


Tagi: