close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

5 powodów, dla których powinieneś kupić szczoteczkę soniczną Philips Sonicare Diamond Clean

  • Styl Życia
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2023-01-24
  • whatshot 1247
5 powodów, dla których powinieneś kupić szczoteczkę soniczną Philips Sonicare Diamond Clean

Szczoteczki soniczne zyskują coraz większą popularność, a zawdzięczają to skuteczności w oczyszczaniu jamy ustnej, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa dziąseł. Pracują bardzo szybko, jednak generowane przez nie ruchy jednocześnie wyróżniają się też delikatnością. Jedną z marek produkujących szczoteczki soniczne jest Philips Sonicare. Poniżej znajdziesz 5 powodów, dla których warto kupić szczoteczkę soniczną z serii Philips Sonicare Diamond Clean.

Zarówno szczoteczki z serii Philips Sonicare DiamondClean, jak i wszystkie szczoteczki z członem Philips Sonicare, wyróżniają się zastosowaniem technologii fal dźwiękowych, które usuwają bakterie w odległości do 4 mm od zakończenia włosia. Mamy wówczas do czynienia ze zjawiskiem kawitacji. Pod wpływem działania urządzenia cząsteczki śliny, wody i pasty do zębów łączą się ze sobą, a powstałe mikrobąbelki docierają do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej, np. przestrzeni międzyzębowych lub kieszonek dziąsłowych, a następnie dokładnie oczyszczają je z płytki nazębnej, bakterii, osadów i resztek pokarmowych. Technologia dźwiękowa jest w pełni bezpieczna dla zębów, a dodatkowo pozwala na naturalny masaż dziąseł, poprawiając tym samym ich ukrwienie.

Kompleksowa higiena jamy ustnej

Szczoteczki soniczne z serii Philips Sonicare DiamondClean zapewniają kompleksową higienę jamy ustnej. Oznacza to, że usuwają do 10 razy więcej płytki nazębnej oraz do 100% więcej przebarwień niż zwykłe szczoteczki manualne! Nie musisz przejmować się także resztkami pokarmowymi, które gromadzą się nawet w trudno dostępnych miejscach. Oprócz tego takie urządzenia poprawiają również ukrwienie dziąseł poprzez ich delikatny masaż. Widoczne efekty stosowania szczoteczki sonicznej Philips Sonicare DiamondClean zauważysz już po kilku dniach.

Tryby pracy o różnym przeznaczeniu

Trzeci powód, dla którego warto sięgnąć po szczoteczkę soniczną Philips Sonicare DiamondClean, to tryby pracy. Większość modeli ze wspomnianej serii wyposażono w trzy lub cztery tryby pracy, wśród których najczęściej powtarzają się następujące: clean, white, gum care i deep clean. Pierwszy przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji jamy ustnej, drugi – do wybielania, trzeci – do pielęgnacji dziąseł, a czwarty oferuje dogłębne oczyszczanie bardziej zabrudzonych zębów. Dzięki takiej liczbie trybów pracy każdy może wybrać ten odpowiedni dla siebie w danym momencie. Szczoteczki soniczne Philips Sonicare DiamondClean poruszają się z największą prędkością do 96 000 ruchów na minutę pracy. Tego typu produkty można znaleźć na stronie https://denthelp.pl/szczoteczki/szczoteczki-elektryczne/szczoteczki-soniczne/szczoteczki-soniczne-philips-sonicare

Możliwość połączenia z aplikacją mobilną

Bardzo przydatną kwestią jest możliwość połączenia szczoteczki ze specjalną aplikacją w smartfonie. Dzięki temu na bieżąco dostajemy informacje na temat całego procesu szczotkowania zębów. Wiemy, które obszary uzębienia zostały wyczyszczone prawidłowo, a które wymagają poprawek. Na tej podstawie możemy wprowadzić pewne zmiany w postaci nowych nawyków higienicznych, które mają na celu poprawę stanu zdrowia naszej jamy ustnej. W przypadku szczoteczek sonicznych z serii Philips Sonicare DiamondClean aplikacja mobilna opiera się na trzech głównych czujnikach – nacisku, ścierania i lokalizacji – które opiszemy w dalszej części artykułu.

Funkcje usprawniające szczotkowanie zębów

Do funkcji usprawniających cały proces szczotkowania zębów możemy zaliczyć wspomniane wyżej czujniki. Pierwszy, czyli czujnik nacisku, ostrzega nas wtedy, gdy zbyt mocno przyłożymy główkę szczoteczki do powierzchni szkliwa. Jeśli zignorujemy tę informację, możemy przyczynić się do uszkodzenia zewnętrznej warstwy zęba. Drugi czujnik, a mianowicie czujnik ścierania, dba o to, aby szczotkowanie zębów było jednocześnie skuteczne i delikatne. Ostatni – czujnik lokalizacji – informuje nas o tym, które miejsca zostały wyczyszczone dokładnie, a które pominęliśmy. Nie zapominajmy także o funkcji, która obecna jest w niemal wszystkich szczoteczkach z tej serii, a mianowicie o wskaźniku zużycia włosia, który przypomina o konieczności wymiany końcówki na nową.

Philips Sonicare DiamondClean – popularne modele

Możemy wymienić następujące modele szczoteczek sonicznych Philips Sonicare DiamondClean:
•    Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9901/03
•    Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9901/13
•    Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9924/07
•    Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9924/17
•    Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9924/27
•    Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9924/47
•    Philips Sonicare DiamondClean HX9911/27
•    Philips Sonicare DiamondClean HX9914/54
•    Philips Sonicare DiamondClean HX9914/57
•    Philips Sonicare DiamondClean HX9917/88
•    Philips Sonicare DiamondClean HX9917/89
… i wiele innych.

Artykuł sponsorowany


Tagi: