close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

6. Żarowskie gry bez prądu [FOTO]

6. Żarowskie gry bez prądu [FOTO]

Wielkimi krokami zbliża się 6. edycja lokalnego spotkania miłośników „planszówek”. 4 lutego spotkają się w Żarowie na otwartych rozgrywkach. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Inicjatywa B.

- Repertuar spotkania jest bardzo ciekawy i przeznaczony dla graczy w różnym wieku. Uczestnicy projektu będą mieli okazję przetestować gry "bez prądu", które zdobyły liczne nagrody i wyróżnienia międzynarodowe – zachęca organizator i prezes Fundacji Inicjatywa B. Tomasz Nycz.

Podczas rodzinnych rozgrywek udostępnionych zostanie również kilkanaście egzemplarzy gry: „Archiwalne memory o Żarowie”, która oparta jest na znanym systemie pamięciowym i lokalnych fotografiach, które żarowska NGO we współpracy ze Stowarzyszeniem Labiryntarium.pl pozyskuje od mieszkańców Żarowa.

6 edycja „Żarowskich gier bez prądu" odbędzie się przy ul. Dworcowej 2A w Żarowie zgodnie z obowiązującymi normami sanitarno-epidemiologicznymi. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Przed rozpoczęciem 6. edycji „Żarowskich gry bez prądu”, organizator wydarzenia zachęca do zapoznania się z instrukcjami gier, które zostały udostępnione na stronie: https://inicjatywab.pl/2022/01/09/6-zarowskie-gry-bez-pradu/.

Fot.: Fundacja Inicjatywa B.


Tagi: