close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

900 tys. zł czeka na przyszłych przedsiębiorców! [AUDIO]

900 tys. zł czeka na przyszłych przedsiębiorców! [AUDIO]

Zmiany wizerunkowe LGD „Szlakiem Granitu”, postęp prac nad budową Centrum Turystycznego Granitowego Szlaku w Dobromierzu oraz perspektywa bezzwrotnych dotacji dla przyszłych przedsiębiorców były tematami Rozmowy Dnia, której gościem był prezes stowarzyszenia Krystian Ulbin. 

Na początku roku stowarzyszenie zyskało nowe logo oraz stronę internetową z jasno sprecyzowaną misją organizacji. – Zależy nam na dobrym komunikowaniu tego, co robimy – wskazuje Krystian Ulbin, prezes LGD „Szlakiem Granitu”.

 
Gość Rozmowy Dnia poinformował również o wsparciu dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, polegającym na możliwości pozyskania od 50.000 do 100.000 zł bezzwrotnego wsparcia z LGD. – W puli jest 900 tys. zł – tłumaczy Krystian Ulbin i przypomina, że wnioski będzie można składać już od 18 stycznia br.

 
W tegorocznych planach jest także rozdanie dla jednostek samorządu terytorialnego na przebudowę infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej. – Planujemy również nabór na rozwijanie działalności gospodarczej, ale wyłącznie w sektorze turystycznym – podkreśla prezes.

 
Na koniec audycji Krystian Ulbin podsumował postęp prac nad budową Centrum Turystycznego Granitowego Szlaku w Dobromierzu.

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji:


Tagi: