- Goście Radia
O szczegółach nadchodzącej, jedenastej edycji biegu Strzegomska Dwunastka – Biegajmy Razem mówił w audycji Na Każdy Temat organizator wydarzenia i jednocześnie prezes Stowarzyszenia Strzegomska Dwunastka Edward Fedyczkowski. Lider organizacji
- Aktualności
Trzeci dzień Święta Granitu Strzegomskiego przyniósł kolejne atrakcje. Strzegomska Giełda Minerałów, miejska gra plenerowa, warsztaty obróbki kamienia, „Truskawkowa niedziela” – to kilka wydarzeń, które odbyły się w ramach ostatniego
- Aktualności
Święto Granitu Strzegomskiego zbliża się wielkimi krokami. Jedną z atrakcji imprezy będzie gra miejska „Granitowy szlak”, opracowana przez uczniów z Zespołu Szkół w Strzegomiu. Zapowiada się niezwykła przygoda, podczas której uczestnicy
- Aktualności
Lokalna Grupa Działa „Szlakiem Granitu” ma pomysł na wsparcie lokalnych producentów oraz promocję walorów turystycznych w granicach swojego obszaru działania. 6 marca, podczas zebrania członków organizacji, jednomyślnie zagłosowano za powołaniem
- Aktualności
Po dwóch edycjach wirtualnych powraca bieg Strzegomska Dwunastka – Biegajmy Razem. Rywalizacja odbędzie się 18 czerwca br., podczas Święta Granitu Strzegomskiego. Lider Strzegomskiej Dwunastki, Edward Fedyczkowski informuje, że bieg główny
- Goście Radia
Nadchodząca IX edycja biegu Strzegomska Dwunastka - Biegajmy Razem była tematem audycji Na Każdy Temat, w której gości współorganizator wydarzenia – Edward Fedyczkowski. Lider Strzegomskiej Dwunastki opowiedział o zmodyfikowanej trasie biegu,
- Aktualności
Lokalna Grupa Działania „Szlakiem Granitu” od wielu lat wspiera samorządy, organizacje pozarządowe, podmioty gospodarcze i mieszkańców obszaru. Prezes organizacji Krystian Ulbin zachęca do aktywnego włączenia się w działania na rzecz obszaru
- Aktualności
25 czerwca br. Krystian Ulbin – prezes LGD Szlakiem Granitu oraz Grzegorz Macko – wicemarszałek województwa dolnośląskiego podpisali umowę o dofinansowanie na budowę Centrum Turystycznego Granitowego Szlaku. – Lokalizacja nie jest przypadkowa,
- Goście Radia
- Aktualności
- Do końca lipca planujemy zakończyć kolejny etap największej inwestycji w historii gminy, która polega na budowie kanalizacji w 6 miejscowościach z rekordowym wsparciem środków unijnych - wskazał w Rozmowie Dnia wójt gminy Dobromierz Jerzy
- Goście Radia
- Aktualności
- Zapadły kluczowe decyzje w kontekście budowy Centrum Turystycznego Granitowego Szlaku w Dobromierzu. Na ten cel będziemy ubiegać się o środki z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego i mam nadzieję, że prace budowlane rozpoczną



