- Aktualności
W czeskim mieście partnerskim Strzegomia, Znojmo, świętowano przyjaźń i braterstwo. 15 i 16 maja podczas „Dni miast partnerskich” wzięli udział m.in. przedstawiciele z Czech, Włoch, Słowacji i Austrii. Polskę reprezentowała delegacja z
- Goście Radia
O procesie pozyskiwania środków zewnętrznych – od pomysłu, przez przygotowanie wniosku, aż po realizację inwestycji – opowiadał w audycji Na Każdy Temat Marek Flakowski, naczelnik Wydziału Funduszy Europejskich Urzędu Miejskiego w Strzegomiu.
- Aktualności
16 maja w czeskim mieście partnerskim Strzegomia, Znojmo, rozpoczęło się święto przyjaźni i braterstwa. W „Dniach miast partnerskich” biorą udział m.in. przedstawiciele z Czech, Włoch, Słowacji i Austrii. Polskę reprezentuje delegacja
- Aktualności
Od 4 września ruszyły konsultacje dotyczące programu współpracy gminy Strzegom z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego. – Można zgłaszać propozycje, które zostaną rozpatrzone przez burmistrza,
- Aktualności
Delegacja z gminy Strzegom wzięła udział w jedenastej edycji Festiwalu Horzickich Rurek w czeskim mieście partnerskim Horzice. Święto waflowych rurek ze słodkim nadzieniem nie było jedynym pretekstem do spotkania. - Wizyta była dedykowana umocnieniu



