• Sport
  • person Radio Sudety 24
  • date_range 2021-05-04
  • whatshot 52

Nowozelandczyk Tim Price na 11-letnim koniu Vitali zwyciężył w klasie CCI4*-L, najwyższej rangą rozgrywce podczas zawodów Strzegom Spring Open w WKKW. Polka z drugą lokatą w konkursie trzygwiazdkowym. Price, aktualnie zajmujący drugą pozycję

• Wydarzenia
  • Sport
  • date_range 2021-04-19
  • whatshot 84

Jordy Wilken zwyciężył w klasie CCI4*-S, najwyższej rangą rozgrywce podczas zawodów Strzegom Spring Open w WKKW. Polak z drugą lokatą w konkursie trzygwiazdkowym.   W sobotę próbami terenowymi rozstrzygnięto rywalizację w konkursach w krótkim

• Sport
  • date_range 2020-10-11
  • whatshot 305

Julia Krajewski na 14-letnim koniu Samourai du Thot zwyciężyła w klasie CCI4*-L, najwyższej rangą rozgrywce podczas zawodów Strzegom October Festival w WKKW. Polki wygrały drużynowe konkursy w kategorii juniorów i młodych jeźdźców.Julia Krajewski

• Sport
  • date_range 2020-10-06
  • whatshot 257

Zbliża się ostatnia w tym roku międzynarodowa rywalizacja w dyscyplinie Wszechstronnego Konkursu Konia Wierzchowego w Polsce. Strzegom October Festival w mocnej obsadzie i z premierą nowego cyklu jeździeckiego już od czwartku startuje w Morawie. Zawody

• Sport
  • date_range 2020-08-31
  • whatshot 222

Yoshiaki Oiwa na 12-letniej klaczy Tullyoran Cruise JRA wygrał klasę CCI4*-L, najwyższy poziomem trudności konkurs rozgrywany podczas zawodów LOTTO Strzegom Horse Trials w WKKW. Oiwa bezbłędnie przejechanym parkurem pokonał prowadzącą po dwóch

• Sport
  • date_range 2020-08-30
  • whatshot 344

Reprezentacja Niemiec zdeklasowała rywali w drugiej rundzie Pucharu Narodów, w WKKW, wygrywając konkurencję zarówno w klasyfikacji drużynowej, jak i indywidualnej. Polacy zajęli trzecie miejsce.   Niemiecki team zapewnił sobie zwycięstwo dopiero

• Sport
  • date_range 2020-08-27
  • whatshot 428

Niemal 300 koni, osiem tras crossowych, wybitni jeźdźcy oraz emocjonująca walka o Puchar Narodów – wystartowały zawody LOTTO Strzegom Horse Trials. O tym, co dzieje się na hipodromie w Morawie mówili na antenie Agnieszka Chmielińska z biura

• Sport
  • date_range 2020-08-24
  • whatshot 493

Niemal 300 koni, osiem tras crossowych, wybitni jeźdźcy, w tym aktualna mistrzyni Europy oraz emocjonująca walka o Puchar Narodów – startują zawody LOTTO Strzegom Horse Trials. Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną wstęp na zawody

• Goście Radia
  • date_range 2020-07-16
  • whatshot 645

16 lipca gościem Rozmowy Dnia był Marcin Konarski – organizator międzynarodowych rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Ponad 300 koni, pięć światowych konkursów oraz wybitne sportowe nazwiska – od dziś rusza druga odsłona

• Sport
  • date_range 2020-07-14
  • whatshot 426

Ponad 300 koni, pięć międzynarodowych konkursów oraz wybitne sportowe nazwiska – rusza druga odsłona zawodów Strzegom Summer Tour w Morawie obok Strzegomia. Sezon międzynarodowych rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchwego jako