- Aktualności
W czeskim mieście partnerskim Strzegomia, Znojmo, świętowano przyjaźń i braterstwo. 15 i 16 maja podczas „Dni miast partnerskich” wzięli udział m.in. przedstawiciele z Czech, Włoch, Słowacji i Austrii. Polskę reprezentowała delegacja z
- Goście Radia
W audycji „Na Każdy Temat” burmistrz Strzegomia Krzysztof Kalinowski podsumował swoją ostatnią wizytę w czeskim Znojmo. Mówił o celach współpracy z miastami partnerskimi, które odwiedził od tej pory, a także o możliwych wspólnych projektach
- Aktualności
16 maja w czeskim mieście partnerskim Strzegomia, Znojmo, rozpoczęło się święto przyjaźni i braterstwa. W „Dniach miast partnerskich” biorą udział m.in. przedstawiciele z Czech, Włoch, Słowacji i Austrii. Polskę reprezentuje delegacja
- Aktualności
W miniony weekend, w czeskim mieście Znojmo trwało święto przyjaźni i braterstwa pn. „Dni miast partnerskich”. W obchodach wzięli udział przedstawiciele z Czech, Włoch, Słowacji, Austrii oraz Polski, w tym tradycyjnie z gminy Strzegom. Granitowe
- Aktualności
13 maja w czeskim mieście Znojmo rozpoczęło się święto przyjaźni i braterstwa pn. „Dni miast partnerskich”. W obchodach biorą udział przedstawiciele z Czech, Włoch, Słowacji, Austrii oraz Polski, w tym z gminy Strzegom. „Granitowe Serce



