- Aktualności
Już w najbliższą niedzielę Centrum Turystyczne Granitowego Szlaku w Dobromierzu stanie się miejscem spotkania mieszkańców i turystów, którzy wspólnie powitają wiosnę podczas plenerowego jarmarku. Wydarzenie potrwa od godziny 12:00 do 18:00
- Aktualności
Ogromna liczba wystawców z uginającymi się od świątecznych potraw i wypieków stołami oraz występy artystyczne wprowadziły mieszkańców gminy Strzegom w przedświąteczny klimat. 29 marca na hali widowiskowo-sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji
- Kultura
Stoiska ze świątecznymi przysmakami i rękodziełem, występy lokalnych artystów oraz finał tematycznych konkursów towarzyszyły Jarmarkowi Wielkanocnemu w gminie Świdnica. Impreza odbyła się w sobotę, 28 marca, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej
- Aktualności
Świebodzicki Rynek po raz trzeci zamienił się w jarmark wielkanocny. Burmistrz Świebodzic Paweł Ozga informuje, że do niedzieli, 29 marca, na odwiedzających będą czekały nieodpłatne atrakcje oraz 12 drewnianych domków ze świątecznymi specjałami
- Aktualności
Przez tydzień na świdnickim Rynku będą gościć wystawcy z wyrobami spożywczymi, produktami regionalnymi i rękodziełem. W piątek, 27 marca, po raz czwarty rozpoczął się Jarmark Wielkanocny. - Jest świątecznie i kolorowo – zapewnia Magdalena
- Goście Radia
Hejt, cyberprzemoc i manipulacja w sieci to dziś jedne z najpoważniejszych wyzwań społecznych – dotykają dzieci, młodzież, ale także dorosłych. O lokalnym programie przeciwdziałania tym zjawiskom mówił w audycji Na Każdy Temat burmistrz
- Kultura
Miejscowość Panków to tegoroczny laureat konkursu na najładniejsze wielkanocne przystrojenie sołectwa. W konkursie zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy drugie miejsce zdobyło Sołectwo Pszenno, a trzecie –
- Kultura
Przez tydzień na świdnickim Rynku będą gościć wystawcy z wyrobami spożywczymi, produktami regionalnymi i rękodziełem. W piątek, 27 marca, po raz czwarty rozpocznie się Jarmark Wielkanocny. - Będzie świątecznie i kolorowo – zapowiada Magdalena
- Goście Radia
O rocznym bilansie funkcjonowania 7-godzinnego dnia pracy w świebodzickim magistracie, budowie nowoczesnych wiat przystankowych oraz nowym gabinecie stomatologicznym z Budżetu Obywatelskiego mówił burmistrz Świebodzic Paweł Ozga w audycji „Na
- Kultura
Świebodzicki Rynek po raz trzeci zamieni się w jarmark wielkanocny. Burmistrz Świebodzic Paweł Ozga informuje, że w dniach od 27 do 29 marca na odwiedzających będą czekały nieodpłatne atrakcje oraz 12 drewnianych domków ze świątecznymi specjałami



