- Aktualności
Świdnica ma pomysł na to, jak zatrzymać młodych ludzi w mieście. Od dekady organizuje konkurs „Zalogowani” w ramach programu „Zostańcie z nami – Miasto i Powiat Świdnica”. 15 czerwca rozstrzygnięto jego dziesiątą edycję. Jak informuje
- Sport
Blisko 350 osób – dzieci i dorosłych – wzięło udział w trzynastej edycji biegu Strzegomska Dwunastka – Biegajmy Razem. Rywalizacja odbyła się 13 czerwca, w ramach Święta Granitu Strzegomskiego. Prezes Stowarzyszenia Strzegomska Dwunastka,
- Oświata
Młodzi mieszkańcy Świdnicy odkrywali historię miasta. Okazją do tego była jubileuszowa 20. edycja konkursu „Świdnica - moje miasto”. Organizatorem rywalizacji od dwóch dekad jest Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich. Prezydent
- Sport
Rywalizacja na dystansach 1000 i 2000 metrów po alejach świdnickiego Parku Centralnego znalazła się w programie 2. Biegu Piastów Świdnickich o Medal Bernarda Statecznego. Wydarzeniu, zorganizowanemu 7 czerwca przez Fundację „Symbioza”, towarzyszył
- Styl Życia
Nie dla sławy, nie dla sportowego wyniku, ale z potrzeby serca. Jacek Ślęczkowski, znany w gminie Strzegom społecznik, po raz kolejny udowadnia, że pomaganie ma wielką moc. Tym razem wyruszył samotnie rowerem z rodzinnego Goczałkowa aż do Świnoujścia,
- Styl Życia
Zdrowe nawyki zaczynają się od małych kroków, o czym przekonali się uczestnicy spotkania poświęconego świadomemu odżywianiu i stylowi życia. Bartosz i Paula Kwiatkowscy opowiedzieli o naturalnym jedzeniu, codziennych wyborach oraz ich wpływie
- Sport
Trwają zapisy do 13. edycji biegu Strzegomska Dwunastka – Biegajmy Razem. Rywalizacja odbędzie się 13 czerwca br., podczas Święta Granitu Strzegomskiego. Miasteczko biegowe będzie zlokalizowane na miejskim Rynku. Prezes Stowarzyszenia Strzegomska
- Styl Życia
Ćwierć wieku wspólnego wsparcia, przyjaźni i walki o życie bez uzależnień świętował strzegomski Klub Abstynenta „Arka”. W sobotni wieczór 23 maja sala Strzegomskiego Centrum Kultury II wypełniła się wzruszeniem, muzyką i radością
- Styl Życia
Spotkanie poświęcone zdrowemu stylowi życia i świadomemu odżywianiu będzie okazją nie tylko do zdobycia praktycznej wiedzy, ale także do inspirujących rozmów o codziennych nawykach, które mogą realnie wpłynąć na samopoczucie i zdrowie.
- Styl Życia
Spotkania Stowarzyszenia Głos Kobiet to nie tylko inspirujące wydarzenia poświęcone rozwojowi osobistemu, ale także okazja do przeżycia czegoś zupełnie nowego i pełnego emocji. W minioną sobotę członkinie stowarzyszenia zamieniły sale warsztatowe



