close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

Będzie wirtualny Aryzta Półmaraton Strzegom! [AUDIO]

Będzie wirtualny Aryzta Półmaraton Strzegom! [AUDIO]

Sportowy lockdown i powrót do normalności, garść porad związanych z aktywnością fizyczną i treningami ogólnorozwojowymi oraz zapowiedź wirtualnej odsłony imprezy biegowej Aryzta Półmaraton Strzegom były tematami rozmowy z Edwardem Fedyczkowskim – liderem społeczności biegowej Strzegomska Dwunastka.

- Wirtualny Aryzta Półmaraton Strzegom będzie polegał na tym, że uczestnicy biegu zarejestrują się na dedykowanym portalu, wybierając dystans półmaratonu lub „Biegu Piekarza”, a  następnie będą mieli 2 doby, żeby przebiec jeden z zadeklarowanych dystansów. Do poniedziałku, do północy powinni przesłać wynik w postaci wyeksportowanego pliku z urządzenia pomiarowego, zegarka, aplikacji do firmy, która będzie obsługiwała wyniki imprezy. Opcjonalnie będzie można załączyć także 2 fotografie. Na tej podstawie powstanie klasyfikacja – tłumaczył na antenie Edward Fedyczkowski.

Z uwagi na wirtualny charakter imprezy i brak możliwości wspólnego biegu na jednej trasie, organizatorzy nie przewidzieli nagród.  

Na razie trwają prace techniczne nad regulaminem i systemem elektronicznej rejestracji, ale niebawem mają być dostępne dla chętnych do udziału w imprezie.

Wirtualny Aryzta Półmaraton Strzegom wystartuje 10 i 11 października na dystansie 21,1 km. Na mniej zaprawionych czeka „Bieg Piekarza” na dystansie 11,5 km.

Edward Fedyczkowski odliczając czas do startu, zaprosił na cykl nieodpłatnych treningów ogólnorozwojowych, które rozpoczną się od września i będą się odbywały w każdy poniedziałek od 18:30 na Hali Sportowej strzegomskiego OSiR-u.
 
Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy:


Tagi: