close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Burmistrz przeciwny segregacji sanitarnej [VIDEO]

Burmistrz przeciwny segregacji sanitarnej [VIDEO]

Niedawna dyskusja burmistrza Strzegomia z mieszkańcami w mediach społecznościowych wywołała wiele emocji i komentarzy, określających narrację Zbigniewa Suchyty mianem dyskryminacji w kwestii osób niezaszczepionych przeciw COVID-19. Temat powrócił w Rozmowie Dnia Radia Sudety 24.
 
Wpis Zbigniewa Suchyty pojawił się mediach społecznościowych tuż po Międzynarodowym Festiwalu Folkloru.- To była odpowiedź na komentarz, który mówił o tym, że ja, jako zwolennik szczepień, organizuję imprezy i doprowadzam do tego, że ludzie mogą się zarażać, więc napisałem, że ci, którzy się nie szczepili nie powinni brać udziału, bo dla nich przebywanie w takim środowisku jest dużym zagrożeniem epidemiologicznym  – tłumaczył intencje zawarte we wpisie burmistrz Strzegomia. - Mam prawo wyrazić swoje zdanie, ten kto napisał też ma prawo i tyle – dodał.

Zbigniew Suchyta wskazał jednocześnie, że jest przeciwny segregacji sanitarnej w wśród mieszkańców, wyrażając jednocześnie swoje stanowisko na temat szczepień.

Gość Rozmowy Dnia podsumował także powrót uczniów do szkół oraz zapowiedziała zbliżające się Święto Granitu Strzegomskiego i Dożynki Gminne.  


Tagi: