close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

„Chcesz zobaczyć podziemie? To zapraszam pod ziemię!” [VIDEO]

  • Muzyka
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2021-05-06
  • whatshot 194
„Chcesz zobaczyć podziemie? To zapraszam pod ziemię!” [VIDEO]

„...Czuć tu wenę, są fotele, duże tele, tak się kręci ten interes” – Sebastian Fabijański i Młody Jimm po dwóch mocnych singlach luzują klimat. Luzują także słuchaczy Radia Sudety 24, bo od kilku dni utwór pt. „Podziemie” pojawia się na antenie.

„Podziemie” to po prostu oda do miejscówki, w której powstał album wspólnego projektu artystów - Skandalu.

- Piwnica w domu Sebastiana Fabijańskiego stała się studiem i przestrzenią do spotkań z kumplami. W takiej luźnej atmosferze powstawała płyta „R.A.P. – Rymowana Anatomia Prawdy”, której premiera już za miesiąc – tłumaczy młody Jimm.

Sebastian Fabijański przyznaje, że pod-ziemie jego domu jest dla niego azylem, bo z tym, co widzi w swoim rodzinnym mieście nie jest mu po drodze.

„Warszawa cała na biało, mordo nie chodzi o outfit, Wszyscy walą nawet nie zdejmując maski, Jak idę na miasto, to się czuję jak w Jumanji, Więc nie chodzę na miasto, siedzę w piwnicy”.
 
Młody Jimm dorzuca old-schoolową zwrotkę, a cuty świetnego DJ’a Westa dopełniają klimatu numeru, który ma bujać i luzować. I taki właśnie też jest teledysk zrealizowany podczas nagrywek przerywanych grą na konsoli, który trzeba zobaczyć!


 


Tagi: