close
Tanie Zaakwaterowanie
userad56
Reklama
userad57
Reklama
userad58
Reklama
userad59
Reklama

Część dróg w powiecie świdnickim jest nadal nieprzejezdna

  • Aktualności
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2024-09-17
  • whatshot 1595
Część dróg w powiecie świdnickim jest nadal nieprzejezdna

Kilka dróg w powiecie świdnickim jest nadal nieprzejezdnych po przejściu niżu Borys. We wtorek 17 września Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy wydała komunikat w tej sprawie.

Zgodnie z wydanym komunikatem (stan na godzinę 10:30)  w gminie Strzegom nieprzejezdna jest droga Skarżyce-Morawa oraz częściowo droga w Olszanach.
 
W gminie Dobromierz nieprzejezdna jest droga w miejscowości Kłaczyna.
 
W gminie Świdnica wyłączone z ruchu są drogi: Bystrzyca Dolna-Burkatów, Panków-Śmiałowice, Jagodnik-Miłochów, Boleścin-Grodziszcze, Grodziszcze-Krzyżowa, Krzyżowa-Wieruszów. Nieprzejezdna jest także droga od remizy w Burkatowie do Bystrzycy Górnej oraz drogi boczne w Pszennie. Wyłączony jest także odcinek drogi od ulicy Częstochowskiej w Świdnicy w stronę Niegoszowa.
 
W gminie Żarów nieczynne są drogi Kruków-Zastruże, Pyszczyn-DK nr 5, Wierzbna-Panków, Śmiałowice-Gołaszyce.
 
Przejezdna jest już droga W382 na odcinku Świdnica-Strzegom na wysokości tzw. lasu grochotowskiego.
 
fot. KPP w Świdnicy


Tagi: