close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Do 100 tys. zł na założenie firmy – niebawem ruszą dotacje [AUDIO+WIDEO]

Do 100 tys. zł na założenie firmy – niebawem ruszą dotacje [AUDIO+WIDEO]

Osoby, które myślą o rozpoczęciu własnej działalności, jeszcze w tym roku będą mogły skorzystać z dotacji Lokalnej Grupy Działania „Szlakiem Granitu”. O szczegółach mówił w Rozmowie Dnia prezes stowarzyszenia Krystian Ulbin.

Mowa o kwotach od 50 do 100 tys. zł, które beneficjenci będą mogli pozyskać bez wkładu własnego.Warto podkreślić, że stowarzyszenie prowadzi bezpłatne doradztwo indywidualne dla przyszłych beneficjentów, a według zapowiedzi prezesa Krystiana Ulbina w listopadzie ruszą specjalne szkolenia  w zakresie pozyskania dotacji.

Krystian Ulbin wystąpił w audycji także, jako radny Rady Powiatu Świdnickiego i podsumował m.in. stan inwestycji  drogowych w powiecie.Gość Rozmowy Dnia odniósł się także do złożonych do rządu wniosków na remonty odcinków dróg powiatowych, które wymagają natychmiastowego remontu – choćby na odcinku Godzieszówek-Strzegom.Krystian Ulbin na koniec audycji wyjaśnił kulisy sierpniowej rezygnacji z Rady Społecznej Powiatowego Pogotowia Ratunkowego w Świdnicy.


 
Zachęcamy do obejrzenia i wysłuchania całej Rozmowy Dnia:


Tagi: