close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Do Strzegomia zawita Cyrk Astoria. Mamy bilety do wygrania! [ROZSTRZYGNIĘCIE]

Do Strzegomia zawita Cyrk Astoria. Mamy bilety do wygrania! [ROZSTRZYGNIĘCIE]

W najbliższy poniedziałek, 26 lipca, do Strzegomia przyjedzie Cyrk Astoria z wyjątkowym show, tworzonym przez profesjonalnych artystów – bez udziału zwierząt. Dla naszych słuchaczy mamy trzy podwójne zaproszenia na występ!

- Mnóstwo emocji czeka na wszystkich, którzy zawitają do kolorowego namiotu Cyrku Astoria. Dla widzów przygotowaliśmy innowacyjne show, w którym artyści skupiają się na dopracowanych i atrakcyjnych pokazach, lecz bez towarzyszących im na scenie zwierząt – informuje Cyrk Astoria.
 
Podczas pokazu w Strzegomiu pojawią się zapierające dech w piersiach show akrobatyczne, wykonywane z udziałem Elzy z „Krainy lodu”, latynoski pokaz hula - hoop prezentowany przez Cindy, z kolei antypody przedstawi dobrze znana artystka Alina. Fani znanego programu „Mam Talent!" powinni dopatrzyć się też uczestników telewizyjnego show, którzy współtworzyć będą artystyczny program.
 
- Będzie też kącik magii i iluzji, który zaprezentuje Havis - najbardziej znany cyrkowy iluzjonista w Polsce, absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku. Akrobatyczne pokazy Elzy, zawadiackie zabawy Minionków, występy klaunów i ekipa z Psiego Patrolu — te elementy z pewnością zainteresują najmłodszych. Program artystyczny poprowadzi dla Państwa znakomity konferansjer - Wiesław Jaśkowski – dodaje Cyrk Astoria.
 
Cyrkowy namiot zostanie rozstawiony przy ul. Agatowej w Strzegomiu 26 lipca (poniedziałek). Organizatorzy zaplanowali 2 przedstawienia o godzinie 16.00 i 18.00. Bilety będzie można kupić przed przedstawieniem przy wejściu do namiotu. Dzieci do lat 2 mają wstęp bezpłatny.

KONKURS!

Żeby wygrać podwójny (dwuosobowy) bilet:

1. Wymyśl krótkie hasło reklamowe dla Cyrku Astoria,
2. Wyślij hasło adres e-mail: news@radiosudety24.pl
3. W tytule wiadomości wpisz: Cyrk Astoria,
4. Podaj swoje imię oraz numer telefonu.

Na zgłoszenia czekamy do 25 lipca do godz. 12.00. Autorzy najciekawszych według nas haseł zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową i telefoniczną. Dane osobowe będą używane jedynie w celu przekazania zwycięskich imiennych wejściówek na spektakl.
 
WYNIKI:

Dwuosobowe zaproszenia wygrywają:

Pani Izabela za hasło: Cyrk Astoria - super sprawa, będzie ubaw i zabawa. Akrobaci i atleci - dadzą pokaz dla rodziców i dla dzieci!

Pani Marzena za hasło: Nie uwierzycie, ale historia. W Strzegomiu będzie Cyrk Astoria!

Pani Iza za hasło: Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, chodź do Cyrku, pośmiej się!


Dziękujemy za udział zabawie i gratulujemy!


Tagi: