close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

Dramat młodej Justyny - złośliwy guz niesie śmierć!

  • Wydarzenia
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2020-07-08
  • whatshot 353
Dramat młodej Justyny - złośliwy guz niesie śmierć!

Czasu jest niewiele. Niespełna dwa tygodnie pozostało na ratowanie życia 21-letniej Justny Ciok z gminy Marcinowice. Pół miliona, tyle kosztuje ostatnia szansa dziewczyny – czyli operacja w Hannoverze.

Justyna ma 21 lat i, zdawałoby się, całe życie przed sobą. Życie, które od czterech lat próbuje odebrać jej rak – złośliwy guz mózgu. Po tylu latach walki polscy lekarze bezradnie rozłożyli ręce i kazali jej szukać ratunku za granicą. Przez ostatni miesiąc Justyna razem z tatą przemierzyli setki kilometrów i spędzili tysiące godzin w internecie. Znaleźli klinikę w Hannoverze, w której specjaliści, jako jedyni widzą szansę na ocalenie dziewczynie życia. Dwie operacje neurochirurgiczne będą kosztować prawie pół miliona złotych. 

- Mam dopiero 21 lat, a już tak mało czasu, by walczyć o życie. Błagam was o ratunek, bez którego przyjdzie po mnie śmierć – czytamy w dramatycznym apelu Justyny.

Dziewczynie można pomóc, dokonując wpłat przez stronę siepomaga.pl

Błyskawiczną akcję pomocy organizują mieszkańcy Marcinowic, którzy już 11 lipca (sobota) będą kwestowali na rzecz Justyny. Start od godziny 16.00.

Fot. siepomaga.pl
 


Tagi: