Edward Fedyczkowski: W Strzegomiu biegi organizują biegacze dla biegaczy [PODCAST]
O szczegółach i nowościach związanych z 13. edycją Ogólnopolskiego Biegu „Strzegomska Dwunastka – Biegajmy Razem” mówił w audycji „Na Każdy Temat” jego organizator, prezes Stowarzyszenia Strzegomska Dwunastka, Edward Fedyczkowski. W rozmowie opowiedział również o otwartych zajęciach sportowych, organizowanych dla mieszkańców oraz o zaplanowanych wydarzeniach biegowych, w tym o jesiennym „Aryzta Półmaratonie Strzegom”.
Zapraszamy do wysłuchania audycji:
Zapraszamy do wysłuchania audycji:
Tagi:










