close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Eksperci będą szkolić lokalnych producentów [VIDEO]

Eksperci będą szkolić lokalnych producentów [VIDEO]

- 10 czerwca ruszają warsztaty dla lokalnych producentów i rzemieślników z zakresu obsługi mediów społecznościowych, przydatnych w promocji wyrobów i usług  – wskazał w Rozmowie Dnia prezes LGD „Szlakiem Granitu” Krystian Ulbin, zapraszając jednocześnie na bezpłatne zajęcia do pałacu w Morawie.

Szkolenie pn.  "Komunikacja lokalnych producentów i rzemieślników w erze mediów społecznościowych" będzie jednodniowym spotkaniem, składającym się z bloków edukacyjnych i warsztatowych. Ma być także okazją do zbudowania relacji między uczestnikami i wymiany doświadczeń.

Gość Rozmowy Dnia opowiedział o planowanych działaniach na rzecz pozyskania nowych środków finansowych dla beneficjentów Lokalnej Grupy Działania „Szlakiem Granitu”.

- Będą to środki na podejmowanie działalności gospodarczej, ale wsparcie trafi również do istniejących firm i samorządów. Będziemy chcieli zwiększyć środki wobec tych dotacji, które przekazywaliśmy w ostatnich latach – tłumaczył Krystian Ulbin.

Prezes LGD „Szlakiem Granitu” odniósł się także do perspektywy powstania Centrum Turystycznego Granitowego Szlaku w Dobromierzu.

- Pracujemy nad tym, aby w lipcu wbić pierwszą łopatę na placu budowy. Finał inwestycji szacujemy na sierpień lub wrzesień przyszłego roku - powiedział gość Rozmowy Dnia.

Zachęcamy do wysłuchania i obejrzenia całej audycji:


Tagi: