close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

Giełda staroci wraca na świdnicki Rynek

  • Wydarzenia
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2021-02-25
  • whatshot 261
Giełda staroci wraca na świdnicki Rynek

Giełda Staroci, Numizmatów i Osobliwości po wielomiesięcznej przerwie powraca na świdnicki Rynek. To dobra informacja dla mieszkańców powiatu świdnickiego oraz kolekcjonerów, łowców okazji i miłośników rzeczy nietypowych z Dolnego Śląska.

Giełda Staroci odbywa się w stolicy powiatu od prawie pięćdziesięciu lat i jest przestrzenią dla kolekcjonerów numizmatów, pocztówek, birofilistów i filatelistów. Na Giełdzie kupić można meble, dzieła sztuki i biżuterię, stare zegary oraz akcesoria i części służące do przywracania starym przedmiotom ich dawnego blasku.

- W związku ze szczególnymi warunkami, w jakich się odbędzie, zastosowane zostaną zasady reżimu sanitarnego. Kupujący zobowiązani będą do niegrupowania się, zachowania bezpiecznej odległości między sobą, noszenia maseczek i dezynfekowania rąk. Wystawcy natomiast zobligowani będą do przestrzegania specjalnie dostosowanego do okoliczności regulaminu - tłumaczy Magdalena Dzwonkowska ze świdnickiego magistratu.

Giełdę zaplanowano na 7 marca 2021 od godziny 8.00 do 14.00. W przypadku zmiany sytuacji epidemiologicznej, w tym wprowadzenie przez władze krajowe lub lokalne aktów prawnych uniemożliwiających przygotowanie Giełdy, nastąpić mogą zmiany w organizacji wydarzenia, w tym jego odwołanie

Fot. UM w Świdnicy


Tagi: