close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

Gmina Strzegom - samorządem przyjaznym biznesowi [FOTO]

  • Wydarzenia
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2020-10-10
  • whatshot 35
Gmina Strzegom - samorządem przyjaznym biznesowi [FOTO]

Dolnośląski Plebiscyt Gospodarczy "Gwiazdy Biznesu" od sześciu edycji wyróżnia najlepsze przedsiębiorstwa, samorządy, instytucje oraz osobowości. Podczas tegorocznej gali, Urząd Miejski w Strzegomiu zwyciężył w kategorii "Samorząd Przyjazny Biznesowi".

9 października w Teatrze Miejskim w Świdnicy odbyła się uroczysta gala Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego "Gwiazdy Biznesu". Wśród laureatów znalazł się Urząd Miejski w Strzegomiu. Nagrodę odebrali Zbigniew Suchyta - burmistrz Strzegomia oraz Tomasz Marczak - przewodniczący Rady Miejskiej w Strzegomiu.

- Ostatnie tygodnie są szczęśliwe i bardzo owocne dla strzegomskiego samorządu. Po sukcesach w ogólnopolskich konkursach „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” oraz „Budowa Roku 2019”, przyszedł czas na kolejną ważną nagrodę - tłumaczy Zbigniew Suchyta, burmistrz Strzegomia.
 
Strzegomski magistrat zwyciężył w kategorii „Samorząd Przyjazny Biznesowi”. To nie jedyne statuetki, które trafiły w ręce instytucji i firm z powiatu świdnickiego. W kategorii "Mikro Biznes" zwyciężyła firma Labbven ze Świebodzic, a Zespół Usług Medycznych "Medyk" ze Świdnicy otrzymał nagrodę w kategorii "Średnia Firma".

W kategorii "Mikro Firma" statuetkę odebrali przedstawiciele firmy LMCG z Bielan Wrocławskich. Nagroda w kategorii "Mała Firma" trafiła w ręce Wielobranżowej Spółdzielni Socjalnej "Arte" z Bielawy, a za "Biznes Odpowiedzialny Społecznie" uznano Centrum Budowlane SiRbud Dorota Barańska, Daniel Sip Spółka Jawna z Wałbrzycha. Zwycięzcami w kategorii "Instytucja" zostali Dolnośląscy Pracodawcy ze Szczawna - Zdroju, a "Osobowością" plebliscytu - prof. Alicja Chybicka.

Wyjątkowo, z uwagi na pandemię COVID-19 wydarzenie odbyło się z ograniczonym udziałem publiczności.

Fot. facebook.com/Zbigniew Suchyta


Tagi: