close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

Grozi nam pełny lockdown?!

  • Wydarzenia
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2020-10-26
  • whatshot 258
Grozi nam pełny lockdown?!

Jeśli do piątku gwałtowny wzrost zachorowań nie zwolni, w Polsce zostanie wprowadzony pełny lockdown - pisze "Dziennik Gazeta Prawna", powołując się na źródła w rządzie. Pod uwagę brany jest całkowity zakaz poruszania się poza domem z wyjątkiem dojazdów do pracy. Lokalni przedsiębiorcy są przerażeni takim scenariuszem!

- Tylko czekać na tragiczny finał dla całej gospodarki, o którym rządzący nie mają chyba pojęcia. Bo jak nazwać sytuację, w której wprowadza się ograniczenia i jednocześnie daje nadzieję, że wszystko wróci do normy, po czym za kilka dni z ubolewaniem stwierdza się, że brak jest poprawy, więc rozszerza obostrzenia. Taką historię można powielać cały czas i czekać, aż przedsiębiorcy poniosą klęskę, a to z pewnością nastąpi niebawem - tłumaczy pan Tomasz, strzegomski przedsiębiorca.

Jest w tym niestety wiele prawdy, ponieważ obecna sytuacja, pełna obaw i niepewności, zniechęca społeczeństwo do wydawania pieniędzy ponad te zakupy, które są wręcz niezbędne do życia.

To, czy pełny lockdown zostanie wprowadzony, będzie zależało od tempa przyrostu nowych zachorowań, a ostateczna decyzja ma zapaść do piątku, czyli tuż przed dniem Wszystkich Świętych.


Tagi: