close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Igo opowiada najpiękniejszą historię swojego życia [WIDEO]

  • Muzyka
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2022-01-10
  • whatshot 83
Igo opowiada najpiękniejszą historię swojego życia [WIDEO]

Właściciel jednego z najciekawszych męskich wokali na polskiej scenie muzycznej zaczyna nową przygodę i prezentuje pierwszy solowy singiel pt. „Helena”. Tytuł utworu nie jest przypadkowy. Helena to imię córeczki Igo, która przyszła na świat pod koniec 2021 roku.

Wiadomość o dziecku była dla Igo i jego żony wyjątkowa. Mogłoby się wydawać, że zamknięcie w niespełna 4 minutowym utworze emocji, które tak trudno jest wyrazić będzie niemożliwe. A jednak! Igo się to udało, i zrobił to w sposób fenomenalny. Doskonale opowiedział najpiękniejszą historię swojego życia, która wzrusza do łez.

– Utwór przeszedł wiele metamorfoz i miał wiele rozpoczętych tekstów. Za każdym razem kiedy wydawało nam się że już to mamy, wyczuwałem że warto jeszcze poczekać, że w moim życiu wydarzy się coś jeszcze, co nada utworowi emocjonalnego blasku. Doskonale pamiętam moment, w którym dowiedziałem się, że moja żona jest w ciąży. To był zdecydowanie ten moment. W ciągu kilku godzin miałem skończony zupełnie nowy tekst, który po prostu ze mnie wypłynął. To są te momenty, za które kocham sztukę – momenty prawdziwej szczerości. Premiera ma miejsce dokładnie miesiąc po narodzinach małej. Przypadek? Nie chcę wierzyć w takie przypadki – mówi Igo.

Za muzykę do utworu odpowiedzialni są Bartosz Dziedzic i Aleksander Krzyżanowski – autorzy ostatniego hymnu Męskiego Grania. Utwór można usłyszeć na antenie Radia Sudety 24, ale warto także zobaczyć teledysk:


Tagi: