close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Iwona i Konrad stworzyli w Strzegomiu „Źródło”, które tętni dla zdrowia innych [AUDIO+FOTO]

  • Styl Życia
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2023-11-22
  • whatshot 3120
Iwona i Konrad stworzyli w Strzegomiu „Źródło”, które tętni dla zdrowia innych [AUDIO+FOTO]

Ich mottem jest pomoc ludziom w odnalezieniu drogi do zdrowia i utrzymania go w dobrej kondycji. Aby skutecznie dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami stworzyli w Strzegomiu Centrum Terapii Holistycznych "Źródło" – jak podkreślają - „z pasji do zdrowego życia”. Mowa o Iwonie Kuszpit i Konradzie Pietkiewiczu, którzy zawodowo pomagają innym zadbać o siebie.„Źródło” od kilku lat tętni w niewielkim lokalu przy ulicy Ofiar Katynia. Wnętrze jest przytulne, odpowiednio wystylizowane i daje poczucie, że przebywający w nim człowiek znajduje się w zupełnie innej przestrzeni – pełnej zapachów przyrody, kojących dźwięków, po prostu natury. Konrad Pietkiewicz tłumaczy, że są to idealne warunki do tego, aby szeroko  spojrzeć na temat zdrowia i zadbać o samego siebie. – My nie leczymy, my możemy umożliwić odnalezienie swojej ścieżki do zdrowia – podkreśla współzałożyciel „Źródła”.

Różnego rodzaju masaże, w tym: lecznicze, odmładzające, regenerujące, rozluźniające , terapie i joga, to tylko niektóre filary strzegomskiego „Źródła”. Iwona Kuszpit podkreśla, że to pozwala na wieloaspektowe zajęcie się ciałem. – Takie holistyczne podejście jest (…) drogą do zdrowia – dodaje współzałożycielka „Źródła”.

O właściwą pracę z ciałem, układem nerwowym czy ruchu dbają specjaliści. Konrad Pietkiewicz w swoim zespole wymienia masażystów i terapeutów, zdradzając jednocześnie ich specjalizacje.

Kadra Centrum Terapii Holistycznych pomaga redukować stres i dolegliwości z nim związane, w tym problemy ze snem, zmęczenie, drażliwość na bodźce czy osłabioną relację ze swoim ciałem. Stosowane zabiegi niwelują bóle różnego pochodzenia
(kręgosłupa, urazowe, niewiadomego pochodzenia), napięcia w ciele (ramion i karku, stawu skroniowo-żuchwowego, jamy brzusznej) oraz niesklasyfikowane dolegliwości (migreny, szumy uszne, problemy trawienne, obniżona odporność). Specjaliści potrafią zadbać o właściwą regulację systemu nerwowego u dzieci (kłopoty z emocjami, snem, rozwojowe) oraz szeroko pojętą estetykę ciała (poprawa stanu skóry, zmniejszenie zmarszczek, wdowi garb, obrzęki m.in. nóg).Strzegomskie Centrum Terapii Holistycznych „Źródło” nie tylko organizuje sesje terapeutyczne, ale także szkolenia i bezpłatne spotkania z ekspertami. – Mają one za zadanie wzmocnić nasze zdrowie i poszerzyć wiedzę na ten temat – informuje Konrad Pietkiewcz.Warto w tym miejscu podkreślić, że na 25 listopada zaplanowano w „Źródle” Dzień Otwarty z Terapią Czaszkowo-Krzyżową. Bezpłatnych porad od godziny 12.00 będą udzielali Małgorzata Kubicka i Konrad Pietkiewicz. Dzień później, 26 listopada, o godzinie 12.00 rozpocznie się także nieodpłatne spotkanie z profesor Uniwersytetu Wrocławskiego – Joanną Sachse. Ekspertka wprowadzi słuchaczy w świat Jogi i duchowości starożytnych Indii.  – Niebawem chcemy także zorganizować spotkanie, poświęcone układowi nerwowemu dzieci. O szczegółach będziemy informować w naszych mediach społecznościowych – informuje Iwona Kuszpit.

Ul. Ofiar Katynia 9, Strzegom
telefon: 607-32-00-45, 507-37-01-33
Artykuł sponsorowany


Tagi: