close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Jarmark uświetni dożynki wojewódzkie. Organizatorzy zapraszają do udziału lokalnych producentów [AUDIO]

  • Aktualności
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2022-08-08
  • whatshot 993
Jarmark uświetni dożynki wojewódzkie. Organizatorzy zapraszają do udziału lokalnych producentów [AUDIO]

To już pewne, że tegoroczne, wojewódzkie dożynki odbędą w gminie Udanin – tak zadecydowali radni Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Lokalna Grupa Działania „Szlakiem Granitu” zaprasza wystawców do udziału w II Jarmarku Granitowego Szlaku, który towarzyszyć będzie dożynkom.

– Zapewniamy aurę gwarantującą sprzedaż bezpośrednią, miłą atmosferę oraz dobrą zabawę – zachęca Krystian Ulbin, prezes LGD „Szlakiem Granitu” i dodaje, że zgłoszenia można składać do 30 sierpnia br. telefonicznie bądź na adres e-mail.

Wójt gminy Udanin, Wojciech Płaziuk, informuje, że przygotowania do imprezy trwają pełną parą i zapewnia, że podczas dożynek nie zabraknie atrakcji.Na dożynkach pojawią się imponujące wieńce, ceremoniał przekazania chleba, Jarmark Granitowego Szlaku, występy lokalnych artystów oraz koncerty. Gwiazdą wieczoru będzie zespół "Golec uOrkiestra". 

Zainteresowani udziałem w jarmarku mogą zgłosić chęć udziału pod numerem telefonu: 661 238 869 lub na adres e-mail:  projekty@lgd-szlakiemgranitu.pl i biuro@lgd-szlakiemgranitu.pl.


Tagi: