close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

Jest współpraca, są pieniądze i będą inwestycje [AUDIO]

Jest współpraca, są pieniądze i będą inwestycje [AUDIO]

- Prędzej czy później, przy takiej dobrej współpracy pomiędzy samorządem województwa, a gminą Strzegom będziemy w stanie wyremontować zdecydowaną większość dróg pierwszej potrzeby, bo co roku mamy na to duże środki – powiedział w Rozmowie Dnia Grzegorz Macko, wicemarszałek województwa dolnośląskiego.

W rozmowie wziął udział także Zbigniew Suchyta, burmistrz Strzegomia, który chwalił dobrą współpracę między samorządami.

- Ja mogę podziękować marszałkowi i samorządowi województwa dolnośląskiego za wielkie wsparcie, które otrzymaliśmy w ostatnich dwóch latach na różnych płaszczyznach działania, począwszy od żłobków, po świetlice wiejskie i drogi dojazdowe do gruntów ornych. Niedawno rozmawialiśmy także o „granitowej obwodnicy”, która stała się realną perspektywą - tłumaczył na antenie burmistrz Strzegomia.

Samorządowcy rozmawiali o współpracy i perspektywie inwestycji w regionie. Jednym z poruszonych tematów była także pomoc dla lokalnych przedsiębiorców w dobie pandemii, poprzez realizację inwestycji punktowych, dających pracę niewielkim firmom, a tym samym poprawiających poziom życia mieszkańców.

Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy:


Tagi: