close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Karolina Salwowska zabierze mieszkańców na spotkanie z „Czarną Gwiazdą” [AUDIO]

Karolina Salwowska zabierze mieszkańców na spotkanie z „Czarną Gwiazdą” [AUDIO]

Będąc dzieckiem fascynowała się książkami z gatunku fantasy, a jako nastolatka napisała swoją pierwszą powieść. Mowa o mieszkance Żarowa, Karolinie Salwowskiej, przed którą premiera najnowszej książki pt. „Black Star”.

„Czarna Gwiazda” wydaje się klasykiem gatunku, w którym istnieją pierwiastki realne i magiczne, przenikające się ze sobą w spójnej historii. Autorka powieści, Karolina Salwowska uchyla rąbek fabuły i tłumaczy, że główną bohaterką jest tajemnicza Hayan, która ucząc się w Akademii Pierwszego Przyjęcia czuje, że w zupełności nie pasuje do otaczających ją ludzi.


 
Magiczny świat z powieści „Black Star” oraz jego autorkę, Karolinę Salwowską będzie można poznać osobiście w najbliższą niedzielę, 15 maja, podczas otwartego spotkania w jednej z żarowskich restauracji przy ul. Armii Krajowej 1D. Spotkanie poprowadzi Tomasz Nycz, prezes Fundacji Inicjatywa B, który gwarantuje ciekawą dyskusję na temat książki oraz zapewnia, że nie zabraknie poczęstunku inspirowanego fabułą powieści. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


Tagi: