close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

Kick-boxerzy walczyli w Świebodzicach [FOTO]

  • Sport
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2020-10-26
  • whatshot 211
Kick-boxerzy walczyli w Świebodzicach [FOTO]

W minioną sobotę na świebodzickiej Hali Sportowo - Widowiskowej odbyły się mistrzostwa w ramach Otwartego Pucharu WKA Kick Boxing Karate oraz Memoriału Senseia Jurka Wesołowskiego. Impreza odbyła się pod patronatem Pawła Ozgi - burmistrza Świebodzic.

Na oficjalnym rozpoczęciu imprezy, Sempai Norbert Dojlidko i Sensei Kamil Hodana wykonali kata - upamiętniając świętej pamięci Jurka Wesołowskiego. W dalszej części mistrzostw zawodnicy zamierzyli się ze sobą w kilku kategoriach m.in. w soft- K-1 Light i Kata Karate Taekwondo.


- Mimo sytuacji w jakiej się znajdujemy, mimo przeciwności losu, obostrzeń, reżimu sanitarnego, spełniając wszystkie zalecenia ustawowo - sanitarne i zgodnie z wytycznymi udało się zorganizować fajne zawody! Bo jak się chce, to można! - tłumaczą organizatorzy zawodów.

I miejsce i puchar WKA Kick Boxing Karate przypadły drużynie z Wołowskiego Klubu Bokserskiego. II lokata przypadła klubom: Hodana Legnica i Fighter Klub Kaczmarek Grodowski. III miejsce zdobyła Armia Polkowice, a IV miejsce przypadło dla Kickboxing Fighter Żarów.

Organizatorem zawodów był znany w regionie Fighter Klub Kaczmarek Grodowski.

Fot. WKA-Poland


Tagi: