close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

Konkurs fotograficzny „Młodym okiem” dla strzegomskich dzieci i młodzieży

  • Kultura
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2021-07-22
  • whatshot 115
Konkurs fotograficzny „Młodym okiem” dla strzegomskich dzieci i młodzieży

Burmistrz Strzegomia zaprasza dzieci i młodzież z terenu gminy Strzegom, w wieku od 7 do 18 lat, do udziału w konkursie fotograficznym „Młodym okiem”. Oprócz nagród za zdobycie I, II i III miejsca, wszyscy uczestnicy mają zagwarantowane pakiety z gadżetami promującymi gminę.

- Tematem fotografii powinny być obiekty, krajobrazy i urokliwe miejsca gminy Strzegom, na tle których należy sfotografować jedną osobę lub grupę osób. Fotografie powinny w ciekawy sposób prezentować walory gminy Strzegom – informuje gmina Strzegom na facebooku.

Zadaniem konkursowym jest samodzielne wykonanie jednej fotografii w dowolnym cyfrowym formacie i przesłanie jej do dnia 15 sierpnia 2021 r. na adres: biuletyn@strzegom.pl.

W terminie od 17 do 31 sierpnia 2021 r. fotografie wraz z opisami będzie można oceniać na fanpage’u gminy Strzegom. Zdjęcia z największą liczbą polubień otrzymają nagrody rzeczowe, zaś każdy uczestnik konkursu otrzyma wyróżnienie - zestaw promocyjny zawierający: kubek, magnesy, folderki, mapy i pocztówki.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie wyróżnień i nagród nastąpi w dniu 4 września 2021 roku w ramach Święta Granitu Strzegomskiego.

Szczegółowych informacji na temat Konkursu udzielają pracownicy Wydziału Kultury, Sportu i Promocji Urzędu Miejskiego w Strzegomiu, tel. 74 8560 555, e-mail: biuletyn@strzegom.pl.

Fot. Pixabay


Tagi: