close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

Krysia Konarska wystąpi na mistrzostwach Europy?

Krysia Konarska wystąpi na mistrzostwach Europy?

Wszystko na to wskazuje, że utalentowana Krystyna Konarska - zawodniczka specjalizująca się konkurencji konnego ujeżdżenia - wystąpi na tegorocznych mistrzostwach Europy w kategorii dzieci. Informację tę przekazał Andrzeja Sałacki, trener kadry narodowej młodzieżowych grup wiekowych.

Krystyna Konarska na co dzień ciężko pracuje ze swoją trenerką Małgorzatą Święcicką. Reprezentuje gminę Strzegom i Publiczną Szkołę Podstawową nr 2 im Mikołaja Kopernika w Strzegomiu.

Krysia po starcie w mistrzostwach Polski w 2020 r. została dostrzeżona przez trenera młodzieżowej kadry narodowej w ujeżdżeniu Andrzeja Sałackiego. W grudniu 2020 r., na jego zaproszenie, wzięła udział w zgrupowaniu preselekcyjnym do kadry narodowej, które miało miejsce w KS Centurion. W ostatni weekend (15-17 stycznia br.) była uczestnikiem kolejnego zgrupowania, które odbyło się w Zakrzowie.

Po obu zgrupowaniach jest jedną z czterech dziewczynek branych pod uwagę do kadry narodowej i do reprezentacji na mistrzostwa Europy w kategorii dzieci w 2021 r. Oczywiście przed Krysią, jej trenerem i koniem ogrom ciężkiej pracy, ale każdy sukces jest na tym oparty.Tagi: