close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

Lanberry gotowa na ślub? [VIDEO]

  • Muzyka
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2021-03-31
  • whatshot 60
Lanberry gotowa na ślub? [VIDEO]

„Tylko tańczę” to kolejny singiel z ostatniego albumu Lanberry pt. "Co Gryzie Panią L?". Do piosenki powstał teledysk w ulubionym i charakterystycznym dla artystki stylu retro z równie słodko-gorzkim przekazem. Utwór od dziś do usłyszenia w playliście Radia Sudety 24.

Utwór niesie ze sobą pozytywne przesłanie, jednak wybrzmiewa w nim także nuta czegoś ostatecznego.
- Ja tylko tutaj tańczę, nie zostanę tu na zawsze – to z jednej strony lekkie, zabawne stwierdzenie, a z drugiej świadomość przemijania i tego, że wszystko kiedyś się kończy. Robię to, co chcę, czyli to, co dla mnie jest ważne, ponieważ mam świadomość, że mam tylko ten moment, że wszystko jest chwilowe – mówi Lanberry.

Teledysk do utworu wyreżyserował Adam Romanowski, z którym Lanberry pracowała już przy wcześniejszych produkcjach, tym razem jest także współautorką scenariusza.

- W klipie do „Tylko tańczę” pokazałam jeden z wielu kontekstów, w którym widać, jak niebezpieczne jest życie wbrew własnym pragnieniom i potrzebom. Widzimy dwójkę ludzi, których relacja zdecydowanie nie należy do partnerskich. To życie według krzywdzących stereotypów i sztucznie przypisanych ról. Zadowalanie innych kosztem siebie nie może się dobrze skończyć. Dziewczyna, próbując wpisać się w scenariusz, który został z góry napisany przez kogoś innego, staje się kimś, kim nigdy nie chciała być. To rodzi frustrację, żal, krzywdę i wzajemną wrogość – opowiada Lanberry.

W tej historii bohaterka ostatecznie wybiera siebie i wolność. Nowy singiel Lanberry Tylko tańczę” to afirmacja tego, jak ważne są nasze życiowe wybory i życie w zgodzie z własną prawdą.


Tagi: