close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

Leczenie genetyczne szansą dla Justyny!

  • Wydarzenia
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2020-09-15
  • whatshot 291
Leczenie genetyczne szansą dla Justyny!

Nawet milion euro może kosztować leczenie genetyczne Justyny Ciok, która zmaga się chorobą nowotworową. Trwa zbiórka funduszy, bo liczy się czas. 19 września odbędzie się festyn charytatywny w Szczepanowie.

Justyna Ciok od wielu lat prowadzi nierówną walkę z chorobą nowotworową. Kilka tygodni temu w klinice INI w Hanowerze przeszła skomplikowaną operację usunięcia guzów w mózgu. Pomimo, że operacja zakończyła się powodzeniem, to lekarze odnaleźli ognisko choroby w rdzeniu kręgowym.

Medycy zaproponowali Justynie bardzo nowatorską i wybiegającą w przyszłość medycyny onkologicznej metodę leczenia genetycznego, która daje szansę nawet na całkowite wyleczenie choroby. Nie jest znana ostateczna cena terapii, ale może wynieść nawet 1 milion euro. Czasu jest niewiele, więc zbiórka trwa na portalu siepomaga.pl Do boju ruszyła także grupa sympatyków Justyny i lokalną społeczność.

19 września w Szczepanowie odbędzie się druga impreza na rzecz chorej dziewczyny. Organizatorzy zapowiadają moc atrakcji, w tym licytacje, pokazy sportowe i kiermasz wypieków. Szczegóły na plakacie.

Jednocześnie Justynę można wesprzeć przez wpłaty na portalu siepomaga.pl TUTAJ


Tagi: