Leonidas Boxing Jaworzyna Śląska błyszczy na ringu – cztery krążki podczas wojewódzkiego czempionatu [FOTO]
Z bardzo dobrej strony podczas wojewódzkiego czempionatu rozgrywanego w Zgorzelcu pokazali się pięściarze z klubu Leonidas Boxing Jaworzyna Śląska. Zawodnicy zdobyli łącznie aż cztery medale.
Złoto wywalczył Sebastian Dobrowolski. Po srebra sięgnęli Marcel Zieliński i Jakub Wiśniowski, a po brąz - Mari Gurashvili, trenująca na co dzień w Centrum Atletyki Jelenia Góra pod okiem Natalii Baczyńskiej-Krawiec. - Mocne walki bliskie strefy medalowej stoczyli też Łukasz Trawka i Igor Zalewski – podkreśla jaworzyński klub.
Fot. Leonidas Boxing Jaworzyna Śląska
Tagi:










