close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Lokalne marki w granitowo-szklanej gablocie [FOTO]

  • Aktualności
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2021-04-06
  • whatshot 498
Lokalne marki w granitowo-szklanej gablocie [FOTO]

Wyjątkowe produkty z dyni, mąka z lokalnego młyna, miód, regionalne wino i piwo, a także rękodzieło i granitowa biżuteria to tylko niektóre produkty wyeksponowane w specjalnych gablotach, w ramach projektu "Marki Lokalne Dolnego Śląska". Jedna z nich stanęła w Strzegomiu.
 
- Ekspozycja gablot wypełnionych regionalnymi produktami to jeden z elementów projektu „Marki Lokalne Dolnego Śląska - tworzone z pasją” realizowanego we wszystkich gminach naszego partnerstwa - tłumaczy Krystian Ulbin, prezes LGD "Szlakiem Granitu".

Celem przedsięwzięcia jest zwiększenie wsparcia rozwoju zielonej turystyki Dolnego Śląska poprzez wzmocnienie i promocję lokalnych produktów oraz usług.

Gabloty zostały wyeksponowane w Urzędzie Miejskim w Strzegomiu, Jaworzynie Śląskiej, Żarowie oraz w Urzędzie Gminy w Dobromierzu, Kostomłotach i Udaninie, a także w siedzibie Stowarzyszenia LGD "Szlakiem Granitu" i Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Lubachowie.

Projekt pozostaje otwarty dla pozostałych lokalnych producentów z obszaru objętego działaniem LGD, a jego promotorzy zachęcają do współpracy.


Tagi: