close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Mam za sobą prawie 20 lat udanej współpracy z mieszkańcami i samorządowcami [WIDEO]

Mam za sobą prawie 20 lat udanej współpracy z mieszkańcami i samorządowcami [WIDEO]

7 października gościem Rozmowy Dnia był wiceburmistrz Strzegomia Wiesław Witkowski, który ma niebawem ustąpić ze stanowiska i podczas audycji złożył stosowne oświadczenie, a także podsumował swoją niespełna 20-letnią działalność na etacie samorządowym.

- Do pracy, do Urzędu Miejskiego w Strzegomiu przyszedłem w grudniu 2002 roku. Dzisiaj mamy praktycznie październik 2021 roku, więc łatwo obliczyć ile lat pracuję na tym stanowisku (…). Powiem uczciwie, że nigdy nie zakładałem, że aż tak długo będę pełnił funkcję wiceburmistrza, bo pamiętajmy, że jest to trochę gorące krzesło (…). Wielokrotnie mówiłem współpracownikom, że nie zakładam, że do emerytury dotrwam na tym stanowisku, ponieważ zmienia się otoczenie polityczne, geogospodarcze i społeczne (…). Czas patrzeć do przodu (…). Pewnie w sercu trochę żalu i smutku jest, ale mam to szczęście, że w życiu zawodowym spotykam na swojej drodze bardzo dobrych ludzi i nawet jeżeli zmieniałem zakład pracy to zawsze wychodziło mi to na dobre – oświadczył na antenie wiceburmistrz Wiesław Witkowski, podsumowując, że były to lata udanej współpracy z mieszkańcami, pracownikami magistratu oraz samorządowcami.

Gość rozmowy dnia zamknął swoim oświadczeniem spekulacje, które są związane z jego planowanym odejściem, choćby o przeprowadzce do innego miasta. Wiesław Witkowski uchylił również rąbek tajemnicy, co do swoich planów na przyszłość. 

Zachęcamy do obejrzenia i wysłuchania całej audycji:


Tagi: