close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Medycyna estetyczna bez tajemnic

Medycyna estetyczna bez tajemnic

Medycyna estetyczna to sposób na piękno i młodość, ale także lek na schorzenia i dolegliwości. O tym jakie niesie korzyści dla kobiet i mężczyzn mówiła w Rozmowie Dnia Ewa Rusiecka – lekarz medycyny, specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej.

- Chcemy, żeby medycyna estetyczna była bardziej skuteczna, dawała lepsze efekty i była mniej inwazyjna, a najlepiej żebyśmy dostali to wszystko w jednej pigułce. Jednak to nie jest tak łatwo, bo na medycynę estetyczną składa się wiele dziedzin i specjalności medycyny. To nie tylko zabiegi upiększające, a także dermatologia, chirurgia naczyniowa, plastyczna, angiologia, stomatologia, dietetyka, ginekologia i endokrynologia – powiedziała na antenie Ewa Rusiecka.

Ekspert opisał w audycji najbardziej popularne i lubiane przez kobiety, ale i mężczyzn zabiegi. Ewa Rusiecka wielokrotnie wskazywała, aby przed podjęciem decyzji o wizycie w gabinecie medycyny estetycznej zwrócić uwagę na wiarygodność lekarza, wyposażenie gabinetu oraz szczegółowy wywiad, który powinien poprzedzić zabieg.

Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy:


Tagi: