close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Mieszkanka Żarowa jedzie na mistrzostwa świata. Potrzebne jest wsparcie! [AUDIO]

  • Aktualności
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2022-08-03
  • whatshot 810
Mieszkanka Żarowa jedzie na mistrzostwa świata. Potrzebne jest wsparcie! [AUDIO]

Polska po raz pierwszy w historii wystawia reprezentację mężczyzn i kobiet w łucznictwie na Mistrzostwa Świata 3D. W zacnym gronie dwunastu zawodników znalazła się mieszkająca w Żarowie Wioletta Bezusa. Łucznicy potrzebują jednak wsparcia,  ponieważ ich wyjazd wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi, pochodzącymi jak do tej pory wyłącznie z ich prywatnej kieszeni. 

Wioletta Bezusa tłumaczy, że propozycja wyjazdu na Mistrzostwa Świata do włoskiego Terni była dla niej dużym zaskoczeniem, ponieważ udział w kwalifikacjach traktowała, jako zabawę i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na tle innych.Po chwili zaskoczenia i radości przyszedł jednak czas na podsumowanie wydatków. Ekipa reprezentująca Polskę w mistrzostwach organizuje bowiem wyjazd z własnych środków. Dla niektórych zawodników okazało się to kolejnym wyzwaniem, dlatego Wioletta Bezusa apeluje w imieniu całego teamu o wsparcie od sponsorów.Wioletta Bezusa dodaje, że suma zbiórki pokryje absolutne minimum kosztów uczestnictwa w tym wydarzeniu, nie biorąc pod uwagę samej podróży, czy wszelkich innych należności. 

Kadrę łuczników można wesprzeć wpłacając datki na konto Polskiego Związku Łuczniczego:

PKO BP S.A 99 O/Warszawa – nr 46 1020 1156 0000 7702 0066 7469

Wpisując tytuł:  Darowizna na cele statutowe wpłata za udział w Mistrzostwach Świata w Łucznictwie 3D, we wrześniu 2022 w Terni

Łuczników można również wesprzeć przez udział w zrzutce: LINK


Tagi: