close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

Morsowali dla Amelki i Alanka [FOTO]

  • Wydarzenia
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2021-02-08
  • whatshot 838
Morsowali dla Amelki i Alanka [FOTO]

Morsy z Dolnego Śląska włączyły się w spontaniczną akcję charytatywną na rzecz Amelki i Alanka ze Strzegomia. –Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym i do puszek uzbieraliśmy 2378,31 zł.  Po połowie z tej kwoty wpadnie na konto każdego z naszych bohaterów - tłumaczą morsy ze Strzegomskiej Dwunastki.
 
Entuzjaści morsowania ze Strzegomia, Wrocławia, Lubania, Zgorzelca, Kostrzyna Wlkp. oraz Jeleniej Góry spotkali się 7 lutego przy Wodospadzie Podgórnej w Przesiece. Do kąpieli nie zniechęciła ich temperatura powietrza, sięgająca -8 stopni Celsjusza. W ten sposób pokazali nie tylko chart ducha, alei  gorące serca, ponieważ przy okazji wspomogli zbiórkę na rzecz Amelki i Alanka ze Strzegomia.
 
- Dziękujemy Alanowi i rodzinie za obecność w Przesiece. Dziękujemy także Amelce za pozdrowienia, które przesłała do uczestników – dodają morsy ze Strzegomskiej Dwunastki.
 
Przypominamy, że Amelkę i Alanka, a także innych potrzebujących z gminy Strzegom można wesprzeć dzięki nowemu portalowi PoMocny.Strzegom.pl
 
Fot. Sebastian Tyniecki


Tagi: