close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

"Muzyka Mi Leży" w świdnickim Parku Centralnym z zespołem „Ślad” [FOTO+AUDIO]

Trwa cykl świdnickich koncertów pn. „Muzyka Mi Leży”. 13 sierpnia od godziny 20.00 plenerową sceną w Parku Centralnym zawładną bracia Oryńczak, czyli zespół „Ślad” ze Strzegomia. Będzie to przedostatni z letnich koncertów, organizowanych przez Świdnicki Ośrodek Kultury.

Rafał i Andrzej zaprezentują autorskie kompozycje, inspirowane brzmieniem country i bluesa, które m.in. pojawiły się na wydanym w 2020 roku debiutanckim albumie. Nie zabraknie także utworu pt. „Taka nasza rozmowa”, która otrzymała specjalne wyróżnienie podczas 41. Międzynarodowego Festiwalu Piknik Country i Folk w Mrągowie.  

Cykl koncertów zamknie występ 8 młodych, utalentowanych wokalistek z Akademii Rozwoju Talentów i Młodzieżowego Domu Kultury. Dziewczęta dadzą występ 27 sierpnia i zaprezentują repertuar złożony z wybranych przez siebie coverów. Usłyszymy m.in. kompozycje Sanah i Miley Cyrus, ale też Maanamu i Renaty Przemyk.

Wstęp na wydarzenia jest nieodpłatny.

Zapraszamy do wysłuchania podcastu z audycji, w której zespół "Ślad" był gościem i zapowiedział m.in. swój udział w cyklu koncertów pn. "Muzyka Mi Leży".Fot.: FB/Świdnicki Ośrodek Kultury


Tagi: