close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Na I urodzinach parku wodnego w Jaworze zagra The Underdog Project [FOTO]

Na I urodzinach parku wodnego w Jaworze zagra The Underdog Project [FOTO]

„Summer Jam vol. 1” to nazwa wydarzenia, które w najbliższą niedzielę (1.08.) uczci rocznicę powstania kompleksu basenów letnich w Jaworze. Na imprezie zagra zespół The Underdog Project, a uczestnicy, oprócz opalania i pluskania się w wodzie, będą mieli szansę wygrać atrakcyjne nagrody w konkursach i wodnych zabawach.

- 1 sierpnia br. minie dokładnie rok od otwarcia jaworskiego parku wodnego. Basen jest jednym z najlepiej wyposażonych w regionie. Posiada bezpieczne zjeżdżalnie, 16 i 25-metrowe tory wodne, masażery i liczne atrakcje dla najmłodszych. Na odważnych czekają 1, 3 i 5-metrowe skocznie ze stali nierdzewnej. Zresztą, warto to sprawdzić samemu – wskazuje szefowa jaworskiego OSiRu Longina Gaszyńska.

Mieszkańcy na tę inwestycję czekali od lat, a koszt gruntownej przebudowy obiektu sięgnął 22 milionów złotych. Na uwagę zasługuje także lokalizacja obiektu w samym sercu jaworskiego Parku Miejskiego, wśród ciszy i zieleni.

- Jubileuszowa impreza jest kierowana do całych rodzin. Rozpocznie się od godziny 10.00 i potrwa do wieczora. W planie mamy liczne konkursy z nagrodami: smarfonami, smartwatchami i markowymi głośnikami bluetooth. Zadbaliśmy także o oprawę muzyczną. Do Jawora przyjedzie legendarny zespół The Underdog Project, który z pewnością zagra Summer Jam – dodaje Longina Gaszyńska.

Organizatorzy zadbali także o animacje dla dorosłych, dzieci i młodzieży, pokazy kulinarne i słodki poczęstunek dla wszystkich.
 
Fot. OSiR w Jaworze


Tagi: