close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Nadchodzą Targi Zdrowej Żywności. To ostatni dzwonek na zgłoszenie dla wystatawców!

  • Aktualności
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2021-07-20
  • whatshot 272
Nadchodzą Targi Zdrowej Żywności. To ostatni dzwonek na zgłoszenie dla wystatawców!

Entuzjaści ekologicznej żywności oraz piwa rzemieślniczego od 20 do 21 sierpnia br. będą mogli spotkać się i zaopatrzyć w ulubione produkty podczas 14. Edycji Targów Zdrowej Żywności w Świdnicy. Organizatorzy zaplanowali także występy artystyczne i atrakcje dla najmłodszych.
 
- Tegoroczna edycja potrwa dwa dni. Targi rozpoczną się w piątek o godzinie 10.00 i zakończą się w sobotę o godzinie 20.00. Szczegółowy program już niebawem na stronie www.powiat.swidnica.pl – wskazuje Piotr Dębek, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Świdnicy.
 
Imprezą towarzyszącą targom będzie Świdnicki Festiwal Piwa Rzemieślniczego, który rokrocznie skupia fanów złocistego trunku.
 
- Chcąc zapewnić jak najlepszą organizację targów prosimy wszystkich potencjalnych wystawców o terminowe przesyłanie zgłoszeń. Formularz zgłoszeniowy i regulamin targów znajduje się na naszej stronie – dodaje Piotr Dębek.
 
Wypełnione formularze należy przesłać do 26 lipca 2021. na adres: justyna.krygier@powiat.swidnica.pl
 
Organizatorem imprezy jest Starostwo Powiatowe w Świdnicy, a współorganizatorami: Lokalna Organizacja Turystyczna, Księstwo Świdnicko-Jaworskie oraz Urząd Miejski w Świdnicy.

Fot. Pixabay


Tagi: