close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Nadchodzą zmiany w strzegomskim samorządzie i liceum [AUDIO]

  • Aktualności
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2022-01-13
  • whatshot 773
Nadchodzą zmiany w strzegomskim samorządzie i liceum [AUDIO]

Do grona strzegomskich radnych dołączy nowa osoba. Rajcowie wybiorą także nowego przewodniczącego Rady Miejskiej, a niebawem zostanie ogłoszony konkurs na dyrektora strzegomskiego LO. Roszady to efekt objęcia przez Tomasza Marczaka stanowiska zastępcy burmistrza Strzegomia, który do tej pory był radnym i piastował obie funkcje.

Tomasz Marczak od 1 stycznia br. oficjalnie pracuje na stanowisku wiceburmistrza Strzegomia. Objęcie samorządowego etatu spowodowało, że musiał zrzec się mandatu radnego oraz funkcji przewodniczącego Rady Miejskiej. Oznacza to, że niebawem do grona rajców dołączy nowa osoba. Tomasz Marczak wskazuje, że będzie to Janusz Flaman.

 
Radnych czeka także podjęcie głosowania na kandydata, na przewodniczącego Rady Miejskiej. – Klub „Razem dla Gminy Strzegom” będzie rekomendował pana Piotra Szmidta – mówi nowy zastępca burmistrza Strzegomia.
 
Zmiany zapowiadają się także w strzegomskim Liceum Ogólnokształcącym, gdzie Tomasz Marczak był dyrektorem. -Na  ten moment pełniącą obowiązki jest pani dyrektor Ewa Tutka (…) natomiast zastępcą dyrektora został pan Przemysław Knap – tłumaczy Tomasz Marczak.

 
Przypomnijmy, że Tomasz Marczak zastąpił na miejscu wiceburmistrza Wiesława Witkowskiego, który działał od niespełna 20 lat na etacie samorządowym.


Tagi: