close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

Nadchodzi elektroniczny chillout przy Wieży Ratuszowej w Świdnicy [VIDEO]

  • Kultura
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2021-07-16
  • whatshot 90
Nadchodzi elektroniczny chillout przy Wieży Ratuszowej w Świdnicy [VIDEO]

Live set z elektroniczną muzyką kontemplacyjną, idealną do podziwiania na leżakach wieczornego nieba to propozycja na półmetek wydarzeń plenerowych z cyklu „Muzyka Mi Leży”. Najbliższy koncert już 17 lipca w sobotę na dziedzińcu przy Wieży Ratuszowej w Świdnicy.

Organizatorem cyklu jest Świdnicki Ośrodek Kultury, a w najbliższa sobotę przed publicznością zaprezentuje się duet Healer/Slime z repertuarem muzyki elektronicznej.

- Healer i Slime to dwaj muzycy i producenci, wieloletni perkusista i utytułowany turntablista spotkają się na niecodziennej współpracy. Ich Live Act będzie zawierał niepublikowane nigdzie kompozycje z dodatkiem improwizacji – tłumaczy Bartosz Łabuda z Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Kolejni lokalni artyści, którzy zaprezentują się na wydarzeniach plenerowych ŚOK to Something Like Boston [rock/pop], Verde [alternatywa] oraz Widuto [pop].

Wstęp na koncert będzie możliwy od 19.30, a początek występu zaplanowano na godzinę 20.00. Obowiązują miejsca siedzące na leżakach. W przypadku złych warunków atmosferycznych wydarzenia będą odbywać się w sali teatralnej ŚOK.

Fot.: Jestem Maciek, robię zdjęcia


Tagi: