close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

Nadchodzi festiwal Strzegom A Cappella [AUDIO]

Nadchodzi festiwal Strzegom A Cappella [AUDIO]

Do Strzegomia nadciąga trzydniowe forum najbardziej uznanych zespołów wokalnych w Polsce, które wystąpią w Bazylice Mniejszej. O szczegółach wydarzenia mówił w Rozmowie Dnia Krzysztof Kalinowski, dyrektor Strzegomskiego Centrum Kultury.
 
- W dniach 28, 29 i 30 sierpnia 2020 r. zapraszamy na festiwal Strzegom A Cappella. Będzie to I edycja imprezy, ale już planujemy kolejne, podczas których zawitają zespoły nie tylko z Polski, ale i z zagranicy – powiedział na antenie Krzysztof Kalinowski.
 
W tym roku, przed publicznością zaprezentują się Capella Cracoviensis, Chór Polskiego Radia i Chór Narodowego Forum Muzyki.

- Nie ukrywam, że liczymy na to, iż trzydniowe forum gwiazd muzycznych w Strzegomiu zachęci publiczność z całej Polski do odwiedzenia miasta, zwiedzania i poznania wartości i walorów turystycznych gminy – dodał dyrektor SCK.

Realizatorem projektu jest Strzegomskie Centrum Kultury, a projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu "Muzyka" realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.

 
Zachęcamy do wysłuchania całej audycji:


Tagi: