Nagrody starosty dla 250 uczniów z powiatu świdnickiego [FOTO]
Wyróżniali się w nauce i sporcie w minionym roku szkolnym, a dzisiaj odebrali nagrody starosty powiatu świdnickiego. Docenionych zostało aż 250 uczniów.
Nagrody zostały przyznane uczniom szkół prowadzonych przez powiat, którzy w roku szkolnym 2024/2025 uzyskali najlepsze wyniki na egzaminie maturalnym, byli finalistami olimpiad i konkursów przedmiotowych oraz osiągnęli szczególne sukcesy sportowe. Łączna pula przyznanych nagród to ponad 109 tys. zł.
112 laureatów i finalistów olimpiad i konkursów przedmiotowych otrzymało nagrody w wysokości od 300 do 600 zł. Za osiągnięcia sportowe zostało wyróżnionych 113 uczniów, którzy otrzymali nagrody w wysokości od 300 do 700 zł. Starosta wyróżnił również 25 maturzystów, którzy na egzaminie dojrzałości osiągnęli wybitne wyniki. Otrzymali nagrody w wysokości od 500 do 1000 złotych.
Gratulacje, dyplomy i symboliczne czeki z rąk starosty Piotra Fedorowicza uzdolniona młodzież odebrała podczas uroczystości w auli I LO im. Jana Kasprowicza w Świdnicy.
LISTA NAGRODZONYCH do pobrania
fot. Michał Nadolski
LISTA NAGRODZONYCH do pobrania
fot. Michał Nadolski
Tagi:










